fbpx

Liene Tunne

Studijas vadītāja un horeogrāfe

Liene Tunne ir profesionāla dejotāja un horeogrāfe. Jau 22 gadus plūst pa dejas vilni un 8 gadus vada nodarbības. Specializējas Fusion un Street Jazz dejas stilos. Viņai patīk viss, kas ir citādāks, dīvaināks un pārsteidzošs.

Dejā es rodu spēku, gūstu emocijas un piepildījumu. Tas ir veids kā es komunicēju un izstāstu stāstus, kas man tuvi! Tieši to pašu es dāvāju saviem dejotājiem – izjust, aizmukt no ikdienas raizēm, sevi iepazīt un izbaudīt. Mēs katrs esam citādāks un tieši to es vēlos parādīt.

Biogrāfija

Kopš 2012.gada darbojas kā repetitore un horegorāfe deju studijā Mazais Andžiņš. 2018.gadā darbojās arī kā horeogrāfe šova komandā Street Warriors.

Liene ir dejojusi dažādos deju stilos: show dance, hip-hop, Contemporary Jazz, Jazz Funk, Street Jazz, tautas dejas un īsu brīdi arī laikmetīgo. Viņai nepatīk sevi ielikt rāmjos, un varbūt tieši tāpēc viņa ir izvēlējusies sev sirdij vistuvākos kustību elementus un apvienot zem deju stiliem: Street Jazz un Fushion.

Liene nepārtraukti turpina pilnveidoties apmeklējot meistarklases, seminārus, kursus un dejojot citās deju studijās / deju teātros.

Kā horeogrāfe, Liene ir iestudējusi vairākus deju, akrobātikas šovus un priekšnesumus dažādiem koncertiem, konkursiem, izrādēm un pasākumiem Latvijā un Eiropā. Kā piemēram, horeogrāfijas festivālam Vīnē, šovi “Rīga Cup”, akrobātikas šovi “Liepāja izAicina”, priekšnesumus “Rīgas Svētki”, priekšnesumus “Tallink”, vairākus deju video un pats spilgtākais: mūsdienu dejas izrādi “Starp Mums”.
Lienes horeogrāfijas ir ieguvušas vairākas 1.vietas dažādos konkursos Latvijā un ārzemēs.

Iepazīsties vairāk: